Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkında

AKS Profil 2000 yılından bugüne kadar, hastane, okul, otel, alışveriş merkezleri, sinema, konferans salonları, havalimanları gibi yoğun kullanım alanlarındaki projelerinize çözüm üretmektedir. Müşterilerimizin kurumsal kimliklerine yaptığı yatırımı önemsiyoruz. Farklı renk ve çeşitte üretimini yaptığımız profil destek ürünlerimiz, kurumsal markaya yapılan yatırıma da destek olabilmektedir. Başarının asıl mimarı bizleri tercih eden siz saygıdeğer müşterilerimizsiniz. Zamanında teslimat ve kalıcı koruyucu çözümler ile sağlanacak olan koşulsuz müşteri memnuniyeti, AKS Profil’in temel vizyonunu oluşturmaktadır.

Misyon

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler sunmaktır.

Şirket Politikası

AKS PROFiL günümüzün uluslararası rekabet pazarında;
Müsterilerimizin kosulsuz tatminini ve güvenini saglayacak, kusursuz ürün ve hizmetleri; tam zamanında, doga ve çevreye saygı, topluma hizmet anlayış ile üreterek sunmak öncelikli amacımız ve görevimizdir.
Bu amaca ulasabilmek için birinci hedefimiz; ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistem standartlarının; uygulanabilir şartlar ve müsterilerimizin isteklerini karsilamak amaciyla, organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir sekilde uygulamaktır. "Sürekli Gelişme" anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima gelistirerek "Toplam Kalite" ye ulaşmak için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müsterilerimiz arasında sevgi ve gönül bağının kurulması temel hedefimizdir.
 
Bu hedefler dogrultusunda ve "müşteri odaklılığın" verdigi sorumluluk duygusu içersinde kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamlar hazırlamakta, çalışanların egitim ve ögrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.
 

Sertifikalar

AKS Profil, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim ve hizmet politikası ile, ürettiği her ürüne üst düzeyde bir kalite standardı sağlamayı hedef edinir. Ürettiği ve hizmetini sağladığı bütün ürünler CE standardlarına uygun olmakla birlikte sürekli denetim mekanizmasından ödün vermez.

Ürünlerimiz insan ve çevre sağlığına uygun hammadde tedarik edilerek üretilir. Duvar koruma bariyeri, sedya çarpma bandı, pvc süpürgelik kendi üretimizdir.

23 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ